10 Ekim 2013

Finansbank'a Telefonla Erişim Çok Zor!

Finansbank'ın şubelerine telefonla ulaşmak hayaliyle harcadığım zamana acımaya başladım. Bir banka hiç mi kendini düzeltemez veya çağa ayak uyduramaz. Tamam bir şikayet dinleme hattı var ve sizin sorunlarınızı dinleyip çare olmaya çalışıyor ama iş şubeye ulaşmak zorunluluğuna gelince ne yazık ki tam bir sorun.

Sorunların çözümü oysa çok basit ama ulaşabilirsen. Buradan hesabımın olduğu muhteşem ötesi şubesini esefle kınıyorum. Lütfen işinizi biraz da olsun yapmaya çalışın. Bunu yapamıyorsanız telefon santralinizi yenilemeyi ve geliştirmeyi düşünün. Çünkü eminim ki bu daha önce aklınıza bile gelmemiştir.

Barış 53 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön