04 Şubat 2014

Finansbank'a Aidat Parası Vermek İstemiyorum

Finansbank ben yıllık aidat ödemek istemiyorum. Ödediğim aidatların iadesini istiyorum. Ödenmediği taktirde bu sene gene yıllık kart ücreti alındığı takdirde ben bu kart ile alışverişi keseceğim. Sadece taksitlerimi yatırıp borcumu ödedikten sonra uzun süre kullandığım kredi kartını kapatacağım, çünkü yılık kart ücreti almayan bankalar var, hem de hiç bir koşul öne sürmeden. Hatta bu sorunum çözülmez ise başka bir bankaya başvuracağım.

Hüseyin 72 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin12 Haziran 2014

    yıllık aidat ödemek istemiyorum dedim.siz haziran 2014 ekstresinde 70 tl aidat kesmissiniz.bu ne yaaa.4077 Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince bu parayı kesemessiniz.paramın iadesini istiyorum.hatta geçmişte kesilen aidatlarınında iadesini istiyorum.iade edilmesse yasal yollara başvuracağım

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön