26 Mart 2013

Finansbank Zorla Verilen Karta Aidat!

Finansbank'dan iki-üç yıl önce bir kredi kullandım, bu kredi işlemleri sırasından banka çalışanı (Arzu Türkoğlu / Silivri Şubesi) evraklar arasında zorla bir kredi kartı sözleşmesi imzalattı ve kesinlikle hiçbir aidat yansımayacağının sözünü verdi. Her ne kadar kendisine inanmış olsam da krediyi alabilmek için imzalamak durumunda kaldım.


Kartı banka kartı olarak kullanıp sadece kredi taksitlerimi yatırmak amaçlı kullanmama rağmen bugün elime ulaşan ekstrede 65 TL kart aidatı talep ediliyor, müşteri hizmetlerini aradığımda hiç bir şekilde yol gösterilmeden, tahammülsüz bir tavırla ödemek zorunda olduğum söyleniyor. Bu nasıl bir bankacılık, nasıl bir hizmettir?

Selçuk 210 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön