18 Ekim 2016 #6708316

Finansbank Yüksek Faizli Yapılandırma!

Finansbank müşterisiydim kredi kartımı yapılandırdım. Fakat 2,02 en yüksek faiz oranı ile yapılandırdı. Yasanın boşluğundan faydalanarak vatandaşları mağdur etmektedirler!

Ersin 1.365 Okunma

Cevaplar

  • Ersin19 Ekim 2016

    Sorunum çözülmedi Finansbank en yüksek gecikme faizinden kartımı yapılandırdı millet zaten ödeme gücü çekiyor Finansbank devletimizin verdiği kredi kartı yapılandırma yasasını en yüksek faizden hesaplayıp bu fedakar milletimize ödeme zorluğu çıkartıyor. Gerekli mercilerin dikkatine sunarım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön