31 Ağustos 2013 #1986161

Finansbank Yine Kart Ücreti İstiyor!

Her sene Finansbank'ı şikayet eder oldum. Bakanı çıkıyor kart ücreti yok diyor, avukatı çıkıyor yok diyor başbakanı çıkıyor yok diyor, mahkemesi yok diyor bankalar yine kart ücreti alıyor. Yıllardır kullanıyorum yine 50 lira kart ücreti isteniyor bizden. Bu ücreti ödemek istemiyorum, lütfen bu sene istenen ve geçen senelerde alınan kredi kart aidat ücreti iptal edilsin. Aksi taktirde bu kartımı da iptal edip Finansbank hesabımı kapatacağım.

Yusuf 48 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf04 Eylül 2013

    diyecek laf yok. kart ücretini iade etmiyorlar. bende bugün hesabımı ve kartlarımı kapatacağım. bir müşteri böyle kaybedilir. müşteri memnuniyeti sıfır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön