04 Ekim 2016

Finansbank Yıllık Üyelik Ücreti

Kartıma yansıtılmış olan yıllık üyelik ücreti için bankanıza şikayet formunu ilettim. Kartı tarafıma gönderirken yıllık kart bedeli alınmayacağını ilettiler. Bu yapılan dolandırıcılıktan başka bir şey değildir. Bankanızdan 24 saat içerisinde konu ile ilgili 93,50 TL 'lik bedel kartıma iade edilmediği takdirde kartımı kapattırıp avukatlık kimliğimle birlikte Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağımı iletirim.

İrem 348 Okunma

Cevaplar

  • İrem'in Teşekkür Mesajı17 Mart 2017

    Teşekkürler

  • İrem18 Kasım 2016

    Müşteri memnuniyetini gerçekten önemseyen bir banka olduğunu anladım. Diğer kartlarımı kapattırım sadece Finansbank ile çalışma kararı aldım. teşekkürler, bir çok bankanın yapamadığı şeyi yapıp müşterilerinizi önemsediğiniz için.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön