05 Mart 2015

Finansbank Yıllık Kredi Kartı Aidatımın İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 6 yıldır Finansbank kredi kartı kullanmama rağmen her yıl olduğu gibi bu yılda 70 TL gibi hak edilmeyen bir rakamı habersiz ve bildirim yapılmadan kredi kartımdan çekmişler. Müşteri temsilcilerine konuyu her anlatmaya çalıştığımda yardımcı olmadılar. Konu rakamın küçüklüğü ya da büyüklüğü değil bu yasal olmamasına rağmen habersiz olarak alınmasından dolayı kişilik haklarına aykırıdır.


Konuyu her platforma taşıyacağım. Her türlü yasal yollardan hakkımı arayacağım. Kesinlikle ve kesinlikle bu bedelin iadesini istiyorum. Gerekirse kendimin ve tüm çevremdekilerin bu bankayla olan ilişkilerini gözden geçirmesi gerektiğini hatırlatacağım.

Onur 254 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön