05 Mart 2013

Finansbank Yıllık Kart Ücreti Bıktırdı!

Finansbanka kredi kartına borcum olduğu için olsa gerek yıllık kart ücretini iade etmediler Diğer bankalar artık almıyor kart ücreti alsalar bile talep üzerine iade ediyorlar fakat Finansbank iade etmiyor sanırım borcum olduğu için en kısa sürede ödeyip kredi kartını iptal edeceğim. Finans bankasını kapısından bile geçmeyeceğim.

Ferit 44 Okunma

Cevaplar

  • Ferit08 Mart 2013

    daha önce finans bankı şikayet etmiştim yıllık kart ücretinden dolayı hemen değerlendirmişler e sonuç tabi ki tahmin edildiği gibi yıllık kart ücreti iadesi yapılmayacaktır suç bu bankada değil bende borcumu biririp hemen kapatacağım

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Mart 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön