26 Nisan 2013 #1764434

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İptalini İstiyorum!

Finansbank'a ait Cardfinans kredi kartım için Nisan ayı ekstreme ilave edilen 65 TL yıllık kart aidatının iptalini talep ediyorum. Aidat iptal edilmediği takdirde 30, 000 TL limitli kartımı iptal ettirip, aidatın iptali yasal yollara başvuracağım. yıllardır finansbank ile çalışmaktayım ve kart aidatı yüzünden kullanmadığım kartıma ekstra aidat yansıtılmış 1 yıldır kullanılmıyor bu yasal değil.


Aidat yansıtıldığı için soğudum bankadan halbuki aidat yansıtılmasa ben her ay 10 bin tl ye yakın ekstra ödeme yapıyordum gerekli düzeltmeyi yaparlarsa devam ederim yoksa finansbankasındaki bütün varlıklarımı kartlarımı otomatik ödeme talimatlarımı alayını iptal ediceğim.

Mesut 50 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön