09 Nisan 2013 #1732358

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İadesini Talep Ediyorum!

Finansbank her sene aynı şeyi tekrarlıyor. 08 Mayıs 2012 tarihli ekstrem de tarafıma 25 TL yıllık kart aidatı yansıtıldığını gördüm. Daha önce yaptığım başvurumda tarafınızdan bir yıllık 1000 TL çektiğimden dolayı elim kolum bağlı idi. Nihayet bu taksit de bu ay bitti ve bundan sonraki ay aidat geri ödenmediği takdirde kartımı iptal edeceğim.Eğer bu ücret tarafıma en kısa sürede iade edilmezse tüm Finansbank kartlarımı ve hesabımı taksitlerim bitmesi durumunda derhal kapatacağım.

Cihan 56 Okunma

Cevaplar

 • Cihan28 Temmuz 2013

  Gereksiz bir banka olduğunu düşünüyorum. Kart aidatını iptal etmemek için kırk takla attılar. Belki geri alamadım kart aidatımı ama bir daha asla finansbankla ilgili herhangi hiçbirşey kullanmam ve elimden geldiğince de çevremdeki insanlara da kullandırmamaya gayret edeceğim.

 • Cihan09 Mayıs 2013

  Sonunda Finansbank kartım yok ve artık böyle bir sorunum da yok. Teşekkürler Finansbank

 • Cihan10 Nisan 2013

  "1383 ile biten kartınız ile ilgili kart ücreti iade talebiniz değerlendirilmiş olup, olumlu sonuçlandırılamamıştır." Firma cevabıdır. Aynı kanaati kullanarak finansbankla ilgili tüm ilişiğimi keseceğim.

 • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön