26 Nisan 2013 #1765621

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Cardfinans kullanıcısıyım. 09 Nisan 2013 hesap kesim tarihli ekstremde 25 TL tutarlı kredi kartı yıllık kart aidatının iptal edilmesini istiyorum. Yaptığım araştırmalara göre böyle bir ücret talep etmeye hakkınız yok.


“Sözleşmede kart hamilinin haklarını zedeleyici ve kart çıkaran kuruluş lehine tek taraflı haksız şartlar sağlayan hükümlere yer verilemez” Ayrıca 4077 sayılı yasanın 6.maddesi ’satıcı tarafından hazırlanan matbu sözleşmelerde tüketicinin müdahalesi veya tüketicinin özel onayı yoksa bu madde geçersizdir. Tüketiciye aidat alınacağına dair bilgi verilmesi gerekir. Bunu ispat edemiyorsa banka tüketiciye bilgi verilmediği kabul edilir’ hükmü yer alıyor.

Hakan 221 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı20 Ağustos 2015

    Sorun çözüldü teşekkürler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön