16 Şubat 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Şubat 2013 tarihinde Finansbank kredi kartımdan yıllık kart aidatı adı altında 49 tl ücret kestiler. Finansbank müşteri temsilcisini defalarca aramama rağmen yıllık kart aidatı kesintisinin yasal olduğu tebliğ edilmiştir lakin 4077 sayılı kanun gereği ayıplı hizmet yapmaktadırlar. Kart aidatı bedeli olarak ödediğim 49 tl paramı geri istiyorum.


Konuyla ilgili şikayetimi dile getirmek için aradığım müşteri hizmetleri telefonunda devamlı başka şikayetlerle ilgili birimlere bağlanıyorum. Yani müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak imkansız bir hal alıyor. Finansbank'ın telefon bankacılığında yetersiz bir banka olduğunu düşünüyorum.

Çağlar 31 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar16 Şubat 2013

    16 subat 2013 saat:11:26 arandı ama telefona cevap veremedim. arar aranmasını talep ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön