09 Nisan 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

4155 **** **** 2178 numaralı , kredi kartımın Mart ayı ekstresinde yıllık kart ücreti olarak 49 TL alınmıştır. Bu ücretin bir sonraki eksteremden düşülmesini istiyorum.

Kağan 48 Okunma

Cevaplar

  • Kağan11 Nisan 2013

    bugün telefonuma mesaj atarak, iade talebimin olumsuz sonuçlandığını bildirmişler. ben 4 tane bankanın kredi kartını kullanıyorum, diğer bankalardaki kart ücreti iade talebim olumlu gerçekleşmişti. finansbank'da ki kartımın taksitli borçlarını bitirip kartımı da iptal ettireceğimi buradan bildiririm. diğer kartlarımın, limit artırım talebini de bugün gerçekleştirdim. her ay en az 3,5 bin lira ekstre ödüyorum , buna rağmen senelik 49 liranın hesabı yapılıyor. Gerçekten anlamıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön