18 Mart 2013 #1691195

Finansbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 3 senedir Finans bank maaş müşterisiyim. 1 senedir kullandığım Gold kartıma 65 tl yıllık kart aidatı yansıtıldı. Bu kartı alırken maaş müşterisi olmamdan kaynaklı ödemeyeceğim belirtilmişti. Buna rağmen, çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede kesinlikle geri ödeme yapılmayacağını hatta ve hatta durumun incelenemeyeceğini belirttiler.


Daha sonrasından zaten ekstremi mail olarak alıyor olmama rağmen benim bilgim olmadan maaş hesabımdan bilgilendirme adı altında 6 tl lik ücret kesintisi yapılmıştır. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri çok yavaş işlem yapmakla beraber, görüşme kalitesi namına hiçbir kritere uymamaktadır.

Merve 40 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön