01 Nisan 2013 #1718994

Finansbank Yıllık Kart Aidatını Geri İstiyorum!

Kredi kartıma ait 08/04/2013 son ödeme tarihli hesap ekstresi ile yıllık kart aidatı adı altında 49,00 tl borç tahakkuk ettirilmiştir.-banka ile aramda tanzim edilmiş kredi kartları üyelik sözleşmesinde kart ücreti alınacağı belirtilmişse de, tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesi gereğince, bu sözleşme;önceden hazırlanmış, standart sözleşmedir.


Dolayısıyla sözleşme koşulları benimle müzakere edilmemiştir. sonuç olarak sözleşmenin o maddesi banka tarafından tek taraflı olarak sözleşmeye konmuş, haksız bir koşuldur. kredi kart üyelik ücretinin tarafıma iadesine karar verilmesini istiyorum.

Fatma 45 Okunma

Cevaplar

 • Fatma04 Nisan 2013

  evet 03.04.2013 tarihinde aradılar talebiniz olumsuz sonuçlandı dediler...............

 • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

  Müşterimiz ile 03/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • Fatma03 Nisan 2013

  Bazı müşterilerinize aidat ücretini parapuan olarak iade ederken bazılarına hiçbir teklifte bulunmuyorsunuz aidat ücretini öderiz biz size bu yıl ama kartı kapatırken parapuan verelim kartınızı 6 ay kapatmama sözü verin diye teklif sunmayın diğer bankalar sözümüzü ikiletmeden iade ediyor tek banka siz değilsiniz unutmayın siz 7000 tl lik alışverişe 7 tl parapuan veriyorsunuz diğer bankalar 70 tl bilmem sizi dinliyoruz linkine iletin derdinizi diyorsunuz sanki çok dinliyorsunuz

 • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön