22 Temmuz 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Konusunda Geri Adım Atmıyor!

Kredi kartını bana veren kişiler ve çağrı merkezinde daha sonra yaptığım görüşmelerde, kayıtları bankada var, kullanmadığım sürece kart aidatı yansımayacağı iddia edildi fakat 2013-07 dönem ekstreme yıllık kart aidatı yansıtılmış. İptal edilemeyeceği ve her yıl yansıyor olduğu ifade ediliyor. Konuyla ilgili başka bir çözüm önerisi bile sunmuyorlar.


2010 yılından beri bulunan karta ilk kez kart aidatı yansıyor fakat her yıl normal yansıdığını ifade ediyorlar. Kartımı kapattırdım ve bana yanlış bilgi veren Finansbank personellerinden şikayetçiyim.

Halit 29 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön