13 Mart 2014

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Kesiyor

Finansbank'ın maaş müşterisiyim. Hesabım açıldıktan kısa süre sonra kredi kartı gönderdiler. Şubeye gidip bu kartın kart aidatı varmı dediğimde bana maaş müşteri olduğum için kart aidatı olmayacağını söylediler. 28/02/2014 tarihinde bana yıllık kart aidatı adı altında 79,00TL borç yansıtmışlar. Bedavadan para kazanmanın çok güzel bir yolu. bu parayı helal etmiyorum.

Osman 111 Okunma

Cevaplar

 • Osman'ın Teşekkür Mesajı20 Mart 2014

  Gerekli düzeltmeler yapıldı. İlgiliendiğiniz için teşekkürler...

 • Osman'ın Teşekkür Mesajı20 Mart 2014

  Gerekli düzeltmeler yapıldı. İlgiliendiğiniz için teşekkürler...

 • Osman14 Mart 2014

  Şikayetimi dikkate alıp 65,00tl hesabımdan kart aidatı iptali yapılmış. Teşekkür ediyorum, fakat yansıtılan kart aidatı borcu 75,00tl aradaki 14,00tl neden iptal edilmedi?

 • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mart 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön