31 Ocak 2014 #2267834

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Kesiyor

İlk kez kart için başvurduğumda bana verilen taahhütler böyle değildi artık kartımı kullanmaktan soğudum ve tabii Finansbank'tan da. Kredi kartınızı kullanmak artık cazip değil ne yazık ki. Umuyorum kart aidatı sorunlarına bir çözüm getirirsiniz yoksa bankanızın kartını kullanmak yarardan çok zarar veren bir eylem haline geldi.


Yargıtay 13. Hukuk Dairesi, kredi kartı aidatlarının hukuksuz olduğu ve 10 yıl geriye doğru tüketiciye ödenmesi gerektiği şeklinde bir karar almıştır. Kesilen kredi kartı aidatımın ödenmesini istiyorum. Ödenmemesi halinde ilgili yasal mercilere müracaat edeceğimi belirtmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Taner 70 Okunma

Cevaplar

  • Taner13 Mart 2014

    bir daha asla ve asla Finansbank ile işim olmaz 6 yıllık müşterisine bunu yapan bir sözde kurumsal firma daha neler yapmaz ki elveda sana finansbank

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön