05 Mart 2016

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Kesintisi!

Yıllardır Finansbank kullanıcısıyım. Şubat 2016 tarihli yıllık kart ücret kesintisi olarak 75 TL ekstremde görünmekte. Tüketici koruma yasasında konuyla ilgili karar olmasına rağmen kesinti yapılmasını doğru bulmuyorum. Başka bir bankanın kartını da kullanıyorum ama yıllardır
alıştığım banka diye kartınızı kullanmaya devam etmiştim. Lütfen en kısa sürede mağduriyetimi gidermenizi bekliyorum. 75 TL'lik kart aidatımın iadesini talep ediyorum.

Birsen 133 Okunma

Cevaplar

  • Birsen'in Teşekkür Mesajı09 Mart 2016

    Sorunu en kısa sürede çözerek yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Birsen S. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön