10 Eylül 2013 #2004157

Finansbank Yıllık Kart Aidatı İptali!

5 yıldır kart ve maaş müşterinizinim. Sadece size para kazandırıyorum. Tüm işlemleri internetten Atm bile kullanmadan yapıyorum. Bu kadar masrafsız ve kolay bir müşteriye her yıl aynı sıkıntıyı
yaşatıyorsunuz. Benimle çalışmamak için uğraşıyorsunuz. Yoksa kartıma yansıtılan 79 TL'lik kart ücretinin başka bir açıklaması olamaz. Ücret, Gold kart olduğundan iptal edilmiyormuş.


2 tane ödeme talimatı verirsem iptal edilebilirmiş. 7 tane talimatım var zaten. Başka verebilecek faturam kalmadı. Sizde varsa verin halledelim. Bu iş de tutmayınca kartım fix karta geçirildi. 15 TL de kart bedeli yansıtılarak. Gişenizi kullanıp personelinizi meşgul etmiyorum, ekstremi postayla istemiyorum. Daha benden ne istiyorsunuz?

Tuğba 77 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba12 Eylül 2013

    Şikayetim Finansbank' a göre sonuçlandı. Telefon ile bilgilendirileceğim belirtildi ama hala kimseden ses yok. Nasıl bir bilgi verileceğini merakla bekliyorum.

  • Tuğba10 Eylül 2013

    Onu da yaptım hiç merak etmeyin. Hatta buraya sığmadığı için oraya ayrıntılı olarak yazdım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön