25 Nisan 2013 #1762055

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Almasına Şaşırdım!

10 seneye yakındır Finansbank gold kart kullanıyorum. Müşteri hizmetlerini birçok defa yıllık kart aidatı ne zaman ekstreme yansıyacak diye aramama rağmen, bana ekstreye yansıdığı zaman bizi arayın iptal edelim dediler. Ekstreme yansıyan 65 tl tutarı iptali için aradım ve bana iptal edemeyeceklerini ancak 6 ay boyunca kartı iptal etmezseniz 40 tl iade edebileceklerini söylediler. 25 tl ise iade etmeyeceklerini söylüyorlar.


Ortalama aylık 1500 - 2500 tl harcama yapıyordum şimdi ise kartımla harcamalarımı kısmaya başladım ve daha sonra kartımı iptalini isteyeceğim. Ayıp finansbanka 65 tl peşine düştüler. En kısa zaman da kurtulacağım Finansbanktan. Diğer alternatif bankaları bakacağım.

Ednan 40 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön