18 Ocak 2014 #2242973

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Alıyor

Finansbank'ın kredi kartını yıllardır Maaş ödemelerinden kalma olduğu için devam ettirdim. Düzenli ödemelerimle ve ihtiyacım dahilinde kullandım. Ancak bu ay ki ekstrede tesadüfen(27 Ocak son ödemeli)Yıllık aidat ödemesi 79 TL' yi görünce şok oldum. Bu tür ödemelerin geçmişte kaldığını tüketici dernekleri ve mahkeme kararları ve 10 yıllık geri ödemeler gösterirken bankanın bunu bile bile keyfi almak istemesi kadar kanunsuzluk olamaz. Bu ocak ayına ait keyfiliğin ortadan kaldırılması ayrıca geçmişe dönük alınan aidatlarımında ödenmesini istiyorum.


Firmanın sitesi ve 0850 ile başlayan yerleri aradım ulaşmak zor. Müşteri numaramı da bilemiyorum, kimliğim ve şikayetim açıktır.

Ozan 56 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön