13 Eylül 2013 #2010022

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

2010 yılından bu yana Finansbank Gold kartını kullanıyorum 2010-2011 yıllarında toplam 110 TL aidat ödedim ve bu ay ekstremde 79 TL kredi kart yıllık aidatı ücreti belirtmişler. Bu ücreti ödemek istemiyorum.


Araştırmalarıma göre yıllık kart aidatlarının yasal olmadığı söyleniyor. Finansbank'tan bu hizmetinden dolayı hiç memnun değilim. Kart aidatını ödemek istemiyorum ya da tamamen kartımı kapatmak istiyorum.


Yıllık kart aidatı iadesi ile ilgili müşteri hizmetleri ile görüştüm fakat hiçbir sonuç elde edemedim bana bir çözüm sunulmadı. Son ekstremin son ödeme tarihine kadar tüm borcumu ödeyip kartımı iptal ettireceğim her sene yıllık kart aidatı sorunu yaşamak istemiyorum.

Mine 48 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön