07 Mayıs 2013 #1784432

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Alınıyor!

Nisan ekstremde 65 tl lik yıllık kart aidatı kesildiğini gördüm, müşteri hizmetlerini arayarak iade talebinde bulundum, 2 fatura ödeme talimatı verin veya şu kadar harcama sözü verin gibi şart koştular hayır istemiyorum zaten 2 fatura talimatım var deyince inceleyelim dediler,1 hafta sonra talebimin uygun görülmediğine dair mesaj gönderdiler.


Bende buna istinaden 07.05.2013 günü arayarak kartımın kullanıma kapatılmasını, ödediğim kart aidatını iade etmelerini istedim fakat bunu iade edemeyeceklerini söylediler. Ben kartı kullanıma kapattırmama rağmen, kullanmayacağım kart için neden yıllık aidat ödeyeceğim? Bu ücretin tarafıma iadesini aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Nihal 37 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön