11 Nisan 2013

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Aldı!

11.04.2013 tarihinde. Finansbank Müş. hiz. aradım yardım alabilmek adına. Son ödeme tarihi 18.04.2013 olan ekstreme yansıyan 65 TL'lik kart ücretinin iptal talebimi ilettim ancak ücretin iptali için önce 40 TL puan ki kalan 25 TL ile ilgili hiçbirşey yapılmıyor diğer önerilen şey ise 65 TL nin iptal edileceği ve Fix karta geçmemdi.

Fix karta geçmeyi düşünürken bu kartı almam neticesinde 10 TL kart yenileme ücreti alınacağı söylendi. Bu Finansbankın müşteri memnuniyeti için oluşturduğu bir şey ise bir kartın maliyeti nedir ki 10 TL talep edilmekte kaldı ki ben mevcut kartımı tamamen iptal ettirmek istediğimde de kart ücretini de ödemek durumunda bırakılıyorum. Yetkililerden acil dönüş bekliyorum.

İrem 50 Okunma

Cevaplar

  • İrem17 Nisan 2013

    Konuyla ilgili şikaeyitimi hem müşteri hizmetlerine hem de tarafınıza bildirmeme rağmen herhangi bir dönüş alamadım.Finansbankta açılan şikayet kaydımla ilgili arama yapğılacağı söylendi ama oradan da bir sonuç alamadım.Çözüm odaklı müşteri memnuniyetine önem verdiğini belirten bir bankanın çok kısa sürede çözebileceği konuyu kartın son ödeme tarihine mi bıraktığını merak ediyorum. Ekstremin son öedeme tarihi 18.04.2013'tür. Yetkililerden konuyu daha farklı yerlere taşımadan gün içerisinde acil dönüş bekliyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön