21 Mart 2013 #1697280

Finansbank Yıllık Kart Aidatı Aldı!

Finansbank maaş müşterisiyim kredi kartını istedim kullanmaya başladım gayet de güzel kullanıyorum otomatik fatura ödemeleri filan biraz matematik biliyorsam kar getiren bir müşteriyim lakin daha 3/4 ay kullandım kart aidatı alınmış. Banka yıllık aidatı yıl dolmadan kesiyim kart aidatının 4 aylık kullanma bedelimi bu yada yıllık mı karar verin bu yıllık kart aidatı ise 3/4 aydan nasıl alınıyor. Ben memnun olmadım bankanızdan 6 cı ayında kapattım kartımı.

Kenan 68 Okunma

Cevaplar

  • Kenan24 Mart 2013

    finans bank her türlü kar ediyor kart ücreti almaya devam ediyor ben maaş müşterisiyim ihtiyaç ve konut kredim mevcut

  • Kenan21 Mart 2013

    Büyük bir merak ile bekliyorum Finans bank NASIL BİR İZAHAT YILLIK KART ÜCRETİNİ ALMAKTAKİ ACELECİLİĞİNİ...MÜŞTERİYE GÜVENSİZLİK OLARAK EVRİLDİĞİ ANLATACAK BANA ACABA

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön