20 Haziran 2013

Finansbank Yıllık İşlem Aidatı!

12.05.2011 tarihinde tarafım adına verilen Cardfinans kredi kartı hesabına yıllık işlem aidatı kesilmiştir. Fakat söz konusu kartı hiçbir şekilde kullanmamama rağmen işlem aidatı adı altında hesaba borç eklenmesi hakkaniyete aykırıdır ki zaten hukuken de bu taleplerin mümkün olmadığı da hakem heyeti ve yargıtay kararları ile de sabittir.


Söz konusu işlem ücreti iki yıl boyunca talep edilmezken, her yıl düzenli olarak işlem aidatı kesildiği müşteri hizmetlerince tarafıma bildirilmiştir. Ayrıca da iptalinin de mümkün olmadığı söylenmiştir. Adıma kayıtlı kartı iptal etmelerine rağmen, tarafımca hiçbir şekilde kullanılmayan kartın yıllık işlem aidatı borcunu ödemem gerektiği bildirilmiştir.

Bülent 51 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Haziran 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön