21 Şubat 2013

Finansbank Yıllık Aidatın İadesini İstiyorum!

Kart aidatını iptal ettirmek için aradım. Etmediler. Kartı kapatın dedim. Kart aidatını ödememek için; kartı iptal edip aidatsız Fix Card'a geçebileceğim söylendi tamam dedim. Sonra olanlara bakın. Fix Card'ı hiç kullanmadım. Finansbank kartım iptal edilmediği gibi bir de kart aidatı gelmiş. Tekrar aradım. Neden kapatılmadı?


Fix Card'tan bir kere alışveriş yapsa imişim kapatılırmış!!! Öyle söylemişler telefonda!!! Hiç hatırlamıyorum. Ama arkadaşım ben Fix Card'ı niye aldım???? Kartı ve kart aidatını iptal ettirmek için!!!! Bu kadar açık olan bir konuda bana halen bunu yapan bir bankaya ne diyebilirim? Bir de kesinti yapılan geçmiş ekstre başına 1 TL talep edilmesi.

Ali 48 Okunma

Cevaplar

  • Ali27 Mayıs 2014

    Finansbank ile bütün ilişkilerimi kestim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön