03 Ocak 2014

Finansbank Yıllık Aidat Alıyor!

Finansbank'ın, Cardfinans kartıma ait bu ay ki ekstre de "yıllık kart aidatı" olarak 59 tl'lik bir bedel yansıtılmıştır. Öncelikle kredi kartımı oldukça aktif kullanan bir müşteriyim ve ödemelerimi aksatmadan gerçekleştiriyorum. Bildiğiniz üzere kredi kartını ödemeyen binlerce belki de daha çok müşteriniz vardır.


Borcunu titizlikle ödeyen, kartınızı aktif kullanan müşterinizim. Bu bedeli yansıtmanızı hiç hoş bulmadım. Rahatsız eden mesele ise, kanunlarda bu şekilde yasal olmayan ve sadece bankanızın belirlediği bu bedeli benim/bizim gibi müşterilerinizden tahsil etmenizi hiç de etik bulmuyorum, esefle kınıyorum. Bu bedelin iade edilmesini ve gereğinin yapılmasını rica ederim.

Neşet 80 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön