16 Şubat 2013

Finansbank Yıllık Aidat Alıp İade Etmiyor!

Ben talep etmediğim halde bana kredi kartını gönderen ve kullanıma açarken defalarca aidat alınıp alınmayacağını teyit etmeme rağmen ''alınmayacağı '' sözünü vermesine rağmen 1 ay sonraki extrede gönderen ve benim kartı kapatma talebim doğrultusunda bana dönüş sağlayarak kalite standartları gereği kayıt altındaki görüşmede bu ücretin iade edileceğini ve kullanmaya devam etmemi bu ücretin benden alınmayacağını defalarca vaat eden banka!


Bana yıllık kullanım ücreti yansıtıp buna itiraz ettiğimde 'maalesef bilmem hangi yasanın bilmem hangi maddesi'nden bahseden ve yardımcı olamayan bir banka lütfen ama lütfen tutulmayacak vaatlerde bulunmayın ve talep ettiğim görüşme kayıtlarını tarafıma gönderin.

Filiz 50 Okunma

Cevaplar

  • Filiz13 Mayıs 2013

    Hiç bir çözüm üretmeyen bankacılık anlayışınız yüzünden bir daha asla çalışmayacağım bir firma oldunuz.Yardımlarınız için teşekkür ederim şikayetvar en azından sisin aracılığınızla sorunca copy-paste usulü de olsa cevap alıyoruz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön