30 Nisan 2013 #1772277

Finansbank Yıllık Aidat!

Finansbank tan almış olduğum üniversite kart daha sonra go kart adlı karta dönüştürüldü ancak üniversite kartta alınmayan yıllık ücret go karta yansıtılmıştı. Bu yıl gelen ücretin iadesi için görüştüğümde sizi başka bir karta geçirelim onda yıllık ücret yok dendi. Ancak ilk başımda kart ücreti verilmesi gerekiyormuş. Yani her türlü parayı alacaklar.


Anlamadığım benimle sözleşmenin yapıldığı kartın şartları benim isteğim dışında başka bir kartla değiştiriliyor. İtiraz edildiğinde yine kartınızı değiştirelim deniyor. Bana sundukları kartta yine para ödüyorum. Taksitlerim bitene kadar kartınızı kullanmayıp, taksitlerim bittiği anda da kartınızı iptal ettireceğim.

Dilek 206 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön