04 Nisan 2013 #1725272

Finansbank Yıllık Aidat!

Yıllık aidat ücreti olan 65 TL'yi ödeme istemiyorum, bu sebeple şubenizi aradım , bana fix karta geçirelim ve yıllık ücretinizi iptal edelim, şeklinde dönüş yaptılar , fix kart ile yapacağınız her işlem için 3 tl ücret ödemem gerektiğini belirttiler ekstremi ödediğim taktirde beden ödedin cezası kesiyorlar.


Fakat çevremdeki insanlar aidat ödemesi yapmadıklarını belirttiler ve ekstrede yer alan aidat ücretinin de iadesini banka taraflarına yaptığı belittiler, çifte standartlı uygulamalardan sıkıldım artık , hakkını aramaz isen doğru arar isen paşa paşa ödeyeceksin. Doğru insan olmak suç oluyorsa bende doğru olmayı bırakıp hakkımı tüketici haklarında arayacağım.

Salih 43 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön