21 Ocak 2014 #2246659

Finansbank Yeter Artık Benle Uğraşmaktan Vazgeçin!

Onayım alınmadan hayat sigortam ve konut sigortam yenileniyor. Ne Finansbank müşteri hizmetleri ne de konut kredisini çektiğim Antalya/Kepez şubesi yardımcı olmuyor. Yasal zorunluluk olmadığını kendi ağızlarıyla söylüyorlar ama iptal edilmesini söylediğim halde iptal etmiyorlar.


Banka kendisini garantiye almak için böyle yaptığını şubedeki çalışanları söylüyor. Zaten kredi çekerken kefil olarak babamı gösterdim. Tam 1 senedir tüm kredi taksitlerimi gününü geçirmeden hatta gününden önce ödedim.


Bu banka benim gibi sorunsuz müşteri değil de sorunlu müşteri mi arıyor acaba? Yeter artık yeter. Eşim çalışmıyor zar zor geçiniyorum. Benle uğraşmaktan vazgeçin!

Ulaş 95 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş26 Ocak 2014

    Resmen haksız kazanç sağlıyorlar.Bir daha finansbank önünden bile geçmeyeceğim.Mahkeme yolu ile hakkımı arayacağım.Resmen haberim olmadan paramı cebimden alıyorlar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön