01 Kasım 2013

Finansbank Yeni Kredi Kartı Talebi ve Aidat Ücreti!

Kredi kartımın süresi 10. Ay son kullanım tarihli idi. Yaklaşık 1 ay kadar önce yeni kart talebi yaptım. Banka tarafına yurt dışında olduğumu söyledim adres bilgilerimi de verdim. En geç 10 gün içinde kartın elimde olacağı söylendi fakat aradan 1 ay geçmesine rağmen kart hala elime ulaşmadı.

Bir de bu yetmezmiş gibi önceden alınmayacağı tarafıma belirtilmiş olmasına rağmen 25 TL yıllık kart aidatı tarafıma yansıtılmış. Şikayetimin gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Aksi taktirde kapatılması için gereği yapılsın.

Tayfun 103 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun22 Nisan 2015

    Bu konuyla ilgili haksız alınan yıllık kart aidatı ödemesi tam 1 senedir geri iade edilmediği için kartımın kalan borcunu da ödeyip iptal edeceğimi buradan tarafınıza bildiririm.

  • Tayfun28 Kasım 2013

    Kredi kartı yıllık ücret geri iadesi hala yapılmadı. Kredi kartım elime çok geç de olsa ulaşabildi. Yurtdışı numaram banka tarafından bilinmesine rağmen geri dönüş kesinlikle yapılmadı. Kredi kartı yıllık ücretinin iadesini halen talep etmekte ısrarcıyım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön