29 Ağustos 2013 #1982376

Finansbank Yatırdığı Puandan Kesinti Yaptı!

2013 Ramazan ayında Finansbank'ın kredi kart ramazan kampanyasında,' 4 defa 75 TL ve üstü restoran hariç yapılan harcamaya , toplam 75 TL parapuan hediye' diye bir bilgi mesajı geldi . Bende aynen onayladım ve kampanyaya katıldım . Taahhütnameyi yerine getirdim ve mesajla 'tebrikler 75 TL parapuan kazandın, en geç 21 Ağustos'a kadar para puanlarınızı kulanın !diye bilgilendirdi .


Alışveriş yaptığım gün sadece 60 TL parapuan var . Araştırdım müşteri hizmetleri bir müddet sonra bana döndüler dediler ki 2012 yılında fazladan parapuan kullanmışsın .O nedenle banka 15 TL 'yi geri almış. 2012 yılından buyana defalarca parapuan kazandım, neden bu zamana kadar almamışlar 15 TL parapuanı geri versinler.

Davut 46 Okunma

Cevaplar

 • Davut02 Eylül 2013

  firma 2012 yılında sana yanlışlıkla fazladan para puan göndermişiz onu geri aldık diyor ama hiç inandırıcı gelmedi ben öyle şey hatırlamiyorum ki öyle bir durum olsa defalarca para puan kazandım harcadım ozamanlar alabilirdi nerdeyse 1yıldan bahs ediyor kim nasıl finansbanka inansın bu konu haksızlık olduğu inandığım için peşine düştüm yoksa 15 tl para puan için değil

 • Davut02 Eylül 2013

  haksızlığı kabul eden bir kişi değilim finansbank haksızlığını giderilmezse ilişkimi keserim

 • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşterimiz ile 28/08/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön