16 Şubat 2013 #1635754

Finansbank Yasal Takip Bilgilerini Güncellemiyor!

2008 yılında Finansbank'dan kredi kartı almıştım. öğrenciydim o yıllarda 'go kart' belli talihsizlikler ve öğrenci olmanın zorluklarından dolayı ödeme yapamamış ve daha sonra kanuni takibe alınmıştım. bunun sonucunda ödeme yapıp 400 liralık borcu mu tamamen kapamıştım.


Fakat bugün risk raporuma ulaştım ve Finansbank ın bilgilerimi 092010 tarihinden beri güncellemediğini gördüm. Bu da benim diğer bankalardan kredi ve kredi kartı almama engel olmamaktadır. yaklaşık 3-4 yıldan beri neden güncelleme yapılmamaktadır?

Ahmet 473 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet22 Şubat 2013

    hangi tarihte ve saatte aradığınızı çok merak ediyorum? ben neden görmedim bu aramayı ?

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön