20 Nisan 2013 #1754326

Finansbank Yasal Takibi Kaldırılmasını İstiyorum!

20.09.2011 tarihinde, Finans bank Kayseri Erciyes şubesinden, çekmiş olduğum 12 ay vadeli bireysel krediyi ödeyip bitirmiş olamama rağmen, Finans bank tarafından talep edilen hesap işletim ücretini ödemediğim için banka tarafından yasal işlem başlatıldığına dair mesajlı bildirimler aldım.


Hesap işletim ücretinin yasalar gereği bankalar tarafından alınmayacağı bilinmekte olmasına rağmen, bankanın bu ücreti talep ederek farklı bankalarla olan işlemlerimi de olumsuz etkilemiştir. Kredi kullanımıma engel olmuştur. Hakkımda bankanın başlatmış olduğu yasal takibin durdurulması istiyorum.

Kurtuluş 75 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön