13 Şubat 2013 #1629695

Finansbank Yasal Olmayan Tahsilat Yapıyor!

2006 yılının haziran ayında Karabük Finansbank tan 5 yıllığına konut kredisi çektim sözleşmemde yazmamasına rağmen her üç ayda hesap işletim ücreti adı altında paralar kesildi ayrıca konut kredim bittiğinde evin tapusunda ki ipoteği kaldırmak için 400 tl para aldılar.


Bu paraları almalarının yasal hiç bir dayanağı olmamasına rağmen yinede parayı almadan ipoteği kaldırmadılar en kısa zamanda bu paraların hesabıma geri iadesini istiyorum .


Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum başta çektiğim 45000 tl nin 2500 tl sini dosya masrafı diye kestiler eğer bununda geri iadesi mümkünse bunu da almak istiyorum ,zaten 5 yılda 20000 tl gibi bir faizi bizden aldılar.

Ahmet 79 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön