12 Nisan 2013 #1739692

Finansbank Yasal Olmayan Kesintilerin İadesini İstiyorum!

12.03.2013 tarihinde yıllık kart aidatı şeklinde tahakkuk ettirdiğiniz 45 TL ve 23.12.2012 Tarihinden Tahakkuk eden 2012 yılı 4. Dönem Hesap İşletim Ücreti BSMV :2,43 TL 2012 yılı 4. Dönem Hesap İşletim Ücreti Tahsilatı:48,57 TL tutarındaki kesintilerin iadesini talep ediyorum. Bu kesintilerin olmayacağı yönünde geçen sene taahhütünüz olmuştu.


Buna rağmen hesap işletim ücretini eksi bakiyeye düşerek KMH hesabımdan tahsil ettiniz, KMH hesabıma da eksi bakiye için faiz tahakkuk etti ve bunu da tahsil ettiniz. bunun yasal olmadığını sizde biliyorsunuz. Kaldı ki, hesap açılışında da herhangi bir sözleşme imzalamadım. Bu kesinti kanuna aykırıdır. İadesini talep ediyorum.

Hüseyin 60 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin10 Ağustos 2014

  Sonuç çıkmadı tüm hesaplarımı kapadım içim rahat. Kredi Kartım duruyor. Devam ederlerse onu da kapatacağım.

 • Hüseyin30 Ekim 2013

  Bir an önce Finansbank tan Kurtulacağım.

 • Hüseyin19 Nisan 2013

  Kart aidatım iade edildi ama Hesap işletim ücreti için hala ısrar ediliyor. Anlamadığım nokta, İşlemlerimizin iptali için illa ki Tüketici Hakem Heyetine mi gitmemiz gerekiyor?

 • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön