15 Temmuz 2013 #1900662

Finansbank Yaptığım Ödemeyi Firmaya Aktarmamış!

2011 yılında yapmış olduğum bir TTNET ödemesinin ilgili firmanın müşteri numarası hatasından dolayı yerine ulaşmamış . Dolayısıyla TTNET'ten yeniden ödeme yapmam istenmiştir. Bundan dolayı da Akbank kredi kartımla ödeme yapmıştım Finansbank'a ilgili ödemenin iadesini istediğimde, benden Akbank ekstrem istenmiş, ulaşması halinde iade yapılacağı belirtilmiştir.


Ekstreyi ilgili birime göndermeme rağmen tekrar tekrar evrak düzeltme istenmiş . Her düzeltmeye rağmen en sonunda olumsuz yanıtla iadem yapılmamıştır. Finansbank tamamen oyalama usulüyle müşterisini savuşturmuş ve parayı iade etmemiştir.

Murat 31 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön