04 Nisan 2013 #1724174

Finansbank Yapılandırma Masrafı Ve Oranı!

Finansbank A.Ş. den konut kredisi kullandım.bu güne kadar bir defa yapılandırma yaptım yapılan yapılandırmada bende masraf kestiler bende mahkemeye verdim ve kazandım benden kesilen tüm paraları geri aldım. geçenlerde bankaya tekrar gittim sözleşme gereği hakkım olan 2. yapılandırmayı yapmak istediğimi belirtim.


Banka müşteri temsilcisi bana 0.70 lerde olan faiz oranını 0.85 den yapılır ve tekrar masrafım keseceklerini söylediler elimde mahkeme kararı olduğunu bunu ikinci defa yapılmamasını belirtim ama temsilcinin bankanın artık yapılandırma yapmaya yanaşmadığı için yüksek faiz kullanıp kanunsuz olunan masraflar ile güç bela geçinen biz müşterileri mağdur etmekte.

Ahmet 109 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön