12 Eylül 2013 #2008323

Finansbank Yapamadığım İşlem İçin Para Puanımı Aldı!

Hesabıma bağlı olan Fix Kartımdan 10.09.2013 akşam 21:00 civarı Parapuanımı kullanmak için benzinlikten alışveriş yaptım.


Puan ile ödeme istediğimde işlemde Cevap Bekleniyor yazıyordu ve İşlem Gerçekleştirilemedi hatası verdi. Pos cihazında bağlantı sorunu oluşmuştur diye tekrar denedik. Yine cevap beklenirken yine işlem gerçekleştirilemedi hatası verdi.


Sonrasında puan bilgisi sorgulattığımızda 0.19 TL karşılığı puan olduğu gözüküyordu. Yani puanım kullanılmıştı. Firma ile sonraki gün görüştüm ve Z Raporunda o saatlerde puan kullanımı olmadığı görülüyordu.


Yetkililerden ricam inceleyip açıklama kısmında "Para Puan Kullanımı -BP-HİLPET" görünen para puanımı geri yüklenmesini istiyorum. Finansbank'tan şikayetçiyim.

Soykan 56 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön