27 Ağustos 2013 #1978833

Finansbank Yanlış Yapılan EFT Parasını Vermiyor!

17 Haziran 2013 günü TEB'de bulunan 19**96 numaralı hesabımdan Finansbank Diyarbakır şubesine H** İ** isimli şahsa 400 lira EFT yaptım. Fakat verilen hesap numarası yanlış olduğu için 400 lira H**İ***' in hesabına geçmedi. Bende bunun üzerine işlemin iptal edilmesi için TEB Diyarbakır Ofis Şubesini aradım.


Tarafıma 3 iş günü içinde 400 liranın hesabıma yatırılacağı söylendi. Finansbank ile yaptığım görüşmede 400 liranın TEB'e gönderildiği iddia ediliyor. TEB ile görüştüğüm de böyle bir paranın gelmediği söyleniyor. Yaklaşık 68 gündür paramı alamıyorum. 400 lira para ne tarafıma yatırıldı ne de H** İ** in hesabına geçti.

İbrahim 77 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim01 Eylül 2013

    evet daha önce şikayetimi www.finansbank.com.tr adresinde ter alan sizi dinliyoruz linkinden bankanıza bildirdim ve çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim 2 aydır paramı alamıyorum çok ilgilisiniz

  • İbrahim29 Ağustos 2013

    17 haziran 2013 günü TEB 1954296 numaralı hesabımdan FİNANSBANK hüseyin içyer adına 400 lira eft yaptım. 18 haziran 2013 günü eft işleminin hatalı olduğunu bildirdim ve işlemin iptalini istedim. İşlem iptal edildi ve 400 lira hüseyin içyer hesabına geçmedi. Paranın 3 iş günü içinde hesabıma yatırılacağı söylendi. Ama yaklaşık 68 gündür para ne kendi hesabıma ne de hüseyin içyer in hesabına geçmedi. 2 aydır hem finansbank ile hem de teb bankası ile yaptığım görüşmeler sonucu paramı geri alamadım ve finansbank ile görüşüyorum paranın teb de olduğunu, teb ile görüşüyorum paranın finansbank ta olduğu söyleniyor. 2 aydır mağdurum ve param bu iki bankanın birisi tarafından işletiliyor. ŞİKAYETÇİYİM

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön