19 Şubat 2013

Finansbank Yanlış Uygulamanın Ceremesini Çekiyorum!

Bundan yaklaşık 13 yıl önce Finans bank kredi kartı borcundan dolayı yasal işleme tabi tutuldum biriken borcumu kapattım fakat bunca yıl geçmesine rağmen hala hiç bir bankadan ne bireysel kredi nede kredi kartı çıkartamıyorum sebebi finans bankın borcumun bitimine muteakip merkez bankası kredi kaydı sorgulamalarında hala kara listede gözükmekteyim bankanızın yazı gönderip bu konu hakkında mağduriyetimi gidermediği gibi her başvurumda da ilgisiz ve sonuçsuz işlemleri yüzünden hala bu mağduriyeti yaşamaktayım soruyorum.

Sizce bu adil mi ve doğrumu tarafınızdan bu konuda artık çözüme dayalı bir başvuru bekliyor bu durumun düzeltilmesini bekliyorum.

Serhat 216 Okunma

Cevaplar

  • Serhat27 Şubat 2013

    BİR HAFTA OLDU HALA DÖNÜŞ YOK DEMEKKİ VAR BİR SIKINTI SUSARAK HATANIZI KABUL EDİYORSUNUZ .

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön