23 Nisan 2013 #1758028

Finansbank Yanlış Iban Numarası!

22.03.2013 te kredi ödemek istedim, müşteri hizmetlerini arayıp iban numarası aldım.Verilen iban numarasına 450 TL ödedim.Tekrar aranıp ödeme yapmadığım iletildi.09.04 tarihinde ise 720tl lik ödeme yaptım. 09.04 tarihinde müşteri hizmetlerini aradım ödemelerimi sordum.


Ödemelerimin hesaba geçmediği bilgisini aldım.Bu bilgiyi Müşteri hizmetlerinden almama rağmen yanlış İban numarasına ödemişim, yani müşteri hizmetleri yanlış iban vermiş. Aynı gün ** hanıma şikayette bulundum. Kayıt açıldığını söylediler.


Bu gün tekrar aradım kayıt açılmamış.tekrar şikayette bulunmam gerekiyormuş. Maduriyetimin giderilmesi şikayeti için tekrar maduriyet şikayetinde bulundum.

Selim 48 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • Selim24 Nisan 2013

    Merhabalar, Bankanız Çağrı Merkezi üzerinden şikayette bulunmama rağmen kaydım alınmamış. Şikayet kaydımın alınmadığı bir kuruma, internet adresi üzerinden şikayette bulunduğumda da çok farklı bir durum olacağını düşünmedim. Ses kayıtlarımın dinlenilmesini istiyorum. maduriyetimin giderilmesi için sikayetvar.com portalına yazma gereği hissettim. Üzerinden kaç gün geçmesine rağmen bankanız tarafından çözüm konusunda aranmadım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön