12 Eylül 2013 #2008251

Finansbank Yanlış Hesap Numarasına Para Yatırdımı!

4 ay önce Finansbank'a kart başvurusu yapmıştım ve çok uzun süre onaylanmış olmasına rağmen kart elime geçmedi. Sonrasında kartınızı kaybetmişsiniz diyerek kayıp bilgisi verildi ve bana yeni kart vereceklerini söylediler. İstemedim. Ama yinede gönderdiler, üstelik bu sefer 1 hafta arayla 2 kartı birden gönderiler.


Kaybetmediğim karta tekrar basım ücreti aldılar. Bu ücreti de ben yanlışlıkla (her 2 kartta elimde olduğu için) kayboldu denilen karta yatırmışım. Şimdi hem diğer kart numarasıyla ekstre geliyor borçlusunuz diye hemde kimseye ulaşamıyorum. Bu bankadan herhangi bir yetkili ile görüşebilirsem iyi olacak, telefon ile hiç kimseye bağlanılamıyor.

Serhan 64 Okunma

Cevaplar

  • Serhan12 Eylül 2013

    sizi dinliyoruz linkinde sadece bankanızın cevap vermek istediği sorular bulunmakta... ayrıcada zaten hazır sorulara hazır cevaplar şeklinde yani bankanıza herhangi bir şekilde "doğrudan" ulaşmak ne yazık ki mümkün değil...

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön