20 Şubat 2013

Finansbank Yanlış Hesaba Para Yatırdım!

Finans bank Atm'den kartsız işlem ile başka bir hesaba para yatırdım ancak sadece hesap numarası girerek yatırıldığından yanlış hesaba göndermişim.1 hafta sonra fark ettim. Gönderdiğim yanlış hesabın sahibine ulaşılamadığından bankanın yapabileceği hiç bir şey yokmuş. Avukatım ile görüşmemi söylediler. Böyle bir duruma çözüm sunulamaması ya da devamında takibinin yapılamayacak olması beni çok şaşırttı. İşlem sonrası destek alamadığımı anladım.

Gözde 443 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 19/02/.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön