03 Mayıs 2013

Finansbank Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyor!

Dönem başı kampüste dolaşan Finansbank görevlisi tarafından türlü dil dökmeler sonucu özellikle bankada çalışabilmem için günde 15 kişiye kredi kartı vermem lazım, ne olur alın, kartınız geldiğinde şifre almazsanız kartınız iptal olur, kart aidatı da ödemezsiniz dendi ve bende kredi kartı başvurusunda bulundum.


Kart 10 gün sonra elime ulaştı ve ben o kartı elime aldığım gibi zarfını açmadan makasla küçük küçük parçalar haline gelene kadar kestim ve çöpe attım fakat geçen gün mailime kredi kartı ekstresi geldi ve kart aidatı borcum olduğunu söylüyor. Ben ise kullanmadığım, elimde somut olarak durmayan bir kredi kartı aidatı ödemek istemiyorum ve kartımı tamamen iptal ettirmek istiyorum.

Ömer 62 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön