02 Ağustos 2013

Finansbank Verilen Vaatler Hiç Verilmemiş Gibi Davranıyor!

Daha önce kullanmış olduğum KMH ile ilgili yaşadığım problemlerden ötürü iptal ettirmiştim. Daha sonra bankanın yeni vaatlerle beni arayıp zorla hesabı açtırma girişimine tamam dedim bir de böyle deneyelim. Telefondaki bayan hiç hesap işletim ücreti alınmayacak ve gerekli muafiyet yazısı şubeye iletilecek dedi ama Finansbank işte, önce ücreti kesti böyle bir söz vermiştiniz dediğimde de böyle bir konuşma olmadı dedi.


Kendileri de çok iyi hatırlar 5.71 TL son alınan gönderim ücreti iadesini bu konuşma üzerinden iptal etmişlerdi. Kısa bir matematik yaparsak 27.75 > 5.71 olduğundan işlerine gelmedi.

Harun 90 Okunma

Cevaplar

 • Harun05 Ağustos 2013

  Böyle bir banka varolduğu için insanlığımdan utanıyorum. Bukadar paraya tapan müşterilerine para değeri biçen bir bankayla iş yaptığım için kendime kızıyorum.

 • Harun02 Ağustos 2013

  İstediğini söyle, o görüşme kaydını dinlicem...

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Ağustos 2013

  Müşterimiz ile 12/07/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Ağustos 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön