01 Temmuz 2015

Finansbank ve Final Varlık İş Birliği!

Şikayet No: 3283670 numaralı şikayetimi belki 10 kere arayıp kaldırmamı rica eden ve sadece şikayetin kaldırılması için sempatik tavırla konuşan B**** hanımın ödeme günü geldiğinde üslubu firmadan beklediğim gibiydi.


Sözde Finansbank'a kalan borcumdan dolayı afaki fiyatlarla gönderdikleri maaş haczine 8000 TL'ye anlaştık fakat ücretin ancak 4000 TL'sini temin edebildim yardım etmeyi geçin üslubu bile değişti.


Üstelik icra dosyamın içinde Finansbank'a dair en ufak bir evrak bile yok yani neyin borcunu ödediğimi bile bilmiyorum. İnsanların borçlarını ödemeleri için yardım edeceklerine bizim fiyat politikamız bu demeyi seçiyorlar. Sizin politikanız sadece insanları mağdur etmek. Hepsi bu!

Sedef 325 Okunma

Cevaplar

  • Sedef09 Eylül 2015

    Aylar geçmiş olmasına rağmen halen çözüme ulaşmadı sorunum ben yok yere para ödemiş oldum Final Varlığa sayenizde.

  • Sedef08 Eylül 2015

    Konuyla alakalı halen geri dönüş yapılmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Sedef A.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön